Tournament Details

Entries: 80

Roster

Name Home Town Squad 1st Pro-Am 2nd Pro-Am
ss-Tom BakerKing, N.C.A Sun @ 3:30 PM
Scott BakerTitusville, Pa.B
ss-William BanksLaurel Hill, N.C.A Sun @ 1:00 PM
ss-Dave BernhardtRomeo, Mich.B Sun @ 3:30 PM
Parker Bohn IIIJackson, N.J.B Sun @ 6:00 PM
Lennie Boresch Jr.Kenosha, Wis.B Sun @ 6:00 PM
John BrocklandSt. Charles, Mo.A Sun @ 1:00 PM
ss-Lee BrosiusAshburn, Va.A Sun @ 1:00 PM
Robert BrownCody, Wyo.A Sun @ 3:30 PM
Tom CarterColumbus, OhioB Sun @ 6:00 PM
Danny ClarkNew Palestine, Ind.B Sun @ 3:30 PM
ss-Fred ColeVisalia, Calif.A
Brian CooperHenderson, Nev.A Sun @ 1:00 PM
Al Danz Jr.Escanaba, Mich.B Sun @ 6:00 PM
n-Robert DavisAnnapolis, Md.A
Mike DiasLafayette, Colo.B Sun @ 3:30 PM
Jim DilyardBurbank, OhioA
ss-John DudakOrland Park, Ill.A Sun @ 3:30 PM
Norm DukeClermont, Fla.A Sun @ 3:30 PM
ss-Dale EagleTwin Falls, IdahoA
Steve EasterdayStrasburg, OhioB
Rick FrancisLinden, Calif.B Sun @ 6:00 PM
Billy FrobergSt Joseph, Mich.B Sun @ 1:00 PM
ss-Kerry FulfordFt. Worth, TexasB Sun @ 6:00 PM
Bryan GoebelShawnee, Kan.A Sun @ 1:00 PM
Bo GoergenSanford, Mich.B
Eddie GrahamCenterville, OhioA Sun @ 1:00 PM
Curt GuinnGreenwood, S.C.A
ss-Michael HenryBrunswick, OhioA Sun @ 1:00 PM
ss-Bill HensonWesterville, OhioA Sun @ 3:30 PM
ss-Richard HuntValparaiso, Ind.A
ss-Steven JanssonBarnes, Wisc.A Sun @ 3:30 PM
Tony JohnsonCanton, OhioA
Jack JurekLackawanna, N.Y.A Sun @ 1:00 PM
ss-Gary KammesWinfield, Ill.B
Christopher KeaneCape Coral, Fla.B Sun @ 6:00 PM
ss-Galen KeasAlda, Neb.A
ss-William Keenan Jr.Orlando, Fla.B Sun @ 3:30 PM
John KidwellIndianapolis, Ind.B
Todd KjellRoscoe, Ill.A Sun @ 3:30 PM
ss-James KnoblauchWaukesha, Wis.B Sun @ 6:00 PM
ss-Tommy KressRochester, N.Y.A
Brian KretzerDayton, OhioA Sun @ 1:00 PM
ss-Dennis LaneKingsport, Tenn.B Sun @ 1:00 PM
Bob Learn Jr.Erie, Pa.B Sun @ 3:30 PM
Brian LeClairDelmar, N.Y.B Sun @ 6:00 PM
Randy LeszczynskiKronenwetter, Wis.A
ss-Sam MaccaroneBlackwood, N.J.B Sun @ 6:00 PM
Tommy MartinOlive Branch, Miss.A Sun @ 1:00 PM
ss-Paul McCordicSugar Land, TexasB Sun @ 3:30 PM
ss-Paul MielensMenomonie, Wis.A
ss-Ron MohrLas VegasB Sun @ 3:30 PM
Amleto MonacelliVenezuelaB Sun @ 6:00 PM
ss-Emilio Mora Sr.Defiance, OhioA
Glenn MorganCarson City, Nev.A
Anthony MosesSouthfield, Mich.B
ss-Warren NelsonMiddleburg, Fla.A Sun @ 1:00 PM
Kenny ParksHammond, Ind.B Sun @ 6:00 PM
ss-John PetragliaJackson, N.J.B Sun @ 3:30 PM
n-George PhillipsCentreville, Mich.A
ss-Tim PiercePortland, Ore.A Sun @ 1:00 PM
ss-Chuck RichardsonThe Villages, Fla.A Sun @ 1:00 PM
Terry RohrerFt. Wayne, Ind.B
Mike ScrogginsAmarillo, TexasB Sun @ 6:00 PM
Ernie Segura Jr.Taylor, Mich.A
Dave SillTitusville, Fla.B Sun @ 3:30 PM
Brad SnellMount Prospect, Ill.A Sun @ 1:00 PM
ss-Ted StaikoffBlack Hawk, S.D.B Sun @ 6:00 PM
ss-Steve SteinStaten Island, N.Y.A Sun @ 1:00 PM
Harry SullinsChesterfield Twp., Mich.B Sun @ 6:00 PM
Mark SullivanIndianapolisB Sun @ 6:00 PM
ss-Don SylviaDaytona Beach, Fla.B Sun @ 1:00 PM
Tracy TeetersEugene, Ore.B Sun @ 6:00 PM
Dale TraberCedarburg, Wis.B
Brian VossCentennial, Colo.A Sun @ 1:00 PM
ss-Ken WatersKingsport, Tenn.B
ss-n-John WeltzienWellington, FLA
Walter Ray Williams Jr.Oxford, Fla.A Sun @ 3:30 PM
Rick ZakrajsekLorain, OhioB
Gregg ZichaGlen Ellyn, Ill.B

Rosters last updated: 8/15/2016 6:14:54 AM