Columbia 300 Open Roster

Tournament Details

Entries: 120
Name Home Town Squad 1st Pro-Am 2nd Pro-Am
Ritchie Allen Columbia, S.C
Patrick Allen Tarrytown, N.Y.
David Anthony Austin, Texas
JC Arbogast Elkins, W. Va.
Dave Arnold Dublin, Calif
Corey Atkinson Montgomery, Texas
Mike Aulby Indianapolis
Tom Baker King, N.C.
Joe Barket Morro Bay, Calif.
Chris Barnes
Chris Barnes Flower Mound, Texas
Mitchell Beasley Arlington, Texas
Don Best JR Pensacola
Parker Bohn III Jackson, N.J.
Randy Bourgeois Mandeville, La.
Roger Bowker Ocala, Fla.
George Branham III Indianapolis
Larry Butler JR Beaumont, Texas
Jerry Casebolt Denham Springs, La.
Joe Ciccone Buffalo, N.Y.
Jason Couch Clermont, Fla.
David Covington Holland, Mich.
Tim Criss Bel Air, Md.
Clint Dacy Keller, Texas
Sean Daniels Portland, Ore.
Mike Danielson Vancouver, Wash.
Jimmy Davis Houston
Tommy Delutz Jr Flushing, N.Y.
Dave D'Entremont Middleburg Heights, Ohio
Norm Duke Clermont, Fla.
Don DuPree II Fort Walton Beach, Fla.
Jason Duran Greeley, Colo.
Mike Edwards Tulsa, Okla.
Thomas Elborne Round Rock, Texas
Ken Fishman Lutz, Fla.
Paul Fleming Bedford, Texas
Eric Forkel Las Vegas
John Gaines Orlando, Fla.
Michael Gaither Grain Valley, Mo.
Norm Ginsberg JR Lake Ronkonkoma, N.Y.
Wes Godwin Sebring, Fla.
Bryan Goebel Shawnee, Kan.
Henry Gonzalez Colorado Springs, Colo.
Chad Gordon
Chris Hans Blacksburg, Va.
Michael Haugen Jr Cave Creek, Ariz.
Chris Hayden Orlando, Fla.
Patrick Healey Jr Flower Mound, Texas.
Brian Himmler Cincinnati
Dennis Horan Jr Temecula, Calif.
Steve Hoskins Palm Harbor, Fla.
Justin Hromek Towanda, Kan.
Russ Hunt Walla Walla, Wash.
Jason Hurd Titusville, Fla.
Dave Husted Milwaukie, Ore.
Kevin Ivey Austin, Texas
Steve Jaros Yorkville, Ill.
Lee Johnson Bloomington, Ind.
Tommy Jones Simpsonville, S.C.
Rudy Kasimakis Tupelo, Miss.
Doug Kent Newark, N.Y.
Paul Koehler Stuart, Fla.
Mika Koivuniemi Hartland, Mich.
Robert Lawrence Austin, Texas
Rick Lawrence Celina, Texas
Bob Learn Jr Erie, Pa.
Brian LeClair Athens, N.Y.
James Lewis II Waco, Texas
Jeff Lizzi Sandusky, Ohio
Joe Macaitis Jr San Antonio
Wes Malott
John May Lincolnton, N.C.
Eugene McCune Munster, Ind.
Michael McDuff
Jerry Miller Austin, Texas
RD Miller JR Westville, Ill.
Mike Miller Rio Rancho, N.M.
Brent Miner Austin, Texas
Darrel Miner Sr Georgetown, Texas
Kevin Mitchell Tulsa, Okla.
Rohn Morton Vancouver, Wash.
Mark Mosayebi Charlotte, N.C.
Mark Nielsen Jr Colorado Springs, Colo.
Curtis Odom Coldwater, Mich.
David Ozio Beaumont, Texas
Randy Pedersen Clermont, Fla.
Jean Perez Puerto Rico
Kurt Pilon Warren, Mich.
Del Powell
Sean Quinn Holland, Mich.
Tony Reyes San Bruno, Calif.
Ed Richardson
James Roberts Lewisville, Texas
Joe Salvemini Klamath Falls, Ore.
Mike Scroggins Amarillo, Texas
Ryan Shafer Horseheads, N.Y.
Bryon Smith Roseburg, Ore.
Robert Smith Captain Cook, Hawaii
Tom Stahl East Wenatchee, Wash.
Jess Stayrook San Diego
Rick Steelsmith Wichita, Kan.
Anthony Thompson Redding, Calif.
David Traber Hebron, Ill.
Craig Tuholski Washougal, Wash.
Lee Vanderhoef Greenville, S.C.
Brian Voss Alpharetta, Ga.
Lonnie Waliczek Wichita, Kan.
Wayne Webb Sacramento, Calif.
Randy Weiss Irmo, S.C.
Mark Williams Beaumont, Texas
Walter Ray Williams Jr Ocala, Fla.
Steve Wilson Lake Worth, Fla.
Danny Wiseman Baltimore
Dave Wodka Las Vegas
Richard Wolfe Vienna, Va.
Todd Wolfe
Darren Wong Cotati, Calif.
Curtis Woods Jr Santa Rosa, Calif.
Jeff Zaffino Warren, Pa.
Brian Ziesig Levittown, N.Y.

Rosters last updated: 11/1/2004 8:21:55 PM