Lake County Indiana Golden Anniversary Championship Roster

Tournament Details

Entries: 87
Name Home Town Squad 1st Pro-Am 2nd Pro-Am
Dennis Amato Albuquerque, N.M.
David Axon Bellevue, Neb
Timothy Bates Orlando, Fla.
Dave Bernhardt Shelby Twp., Mich.
Jay Boyle Garnet Valley, Pa
Brian Brazeau Ocala, Fla
Donald Breihan Columbia, S.C.
Roy Buckley Westerville, Ohio
Michael Camerano Brookfield, Ill.
Tom Carter Rockford, Ill.
Michael Chrzanowski Shepherd, Mich.
John Di Santis Wilmington, Del.
Dan Duskin Sr Atlantic, Iowa
Dale Eagle Tavares, Fla.
Doug Evans Clinton Township, Mich
Bob Faragon Schenectady, N.Y.
Richard Felten Rockville, Md.
Steve Ferraro Kingston, N.Y.
Robert Flaws Chicago Ridge, Ill.
Kerry Fulford Waco, Texas
Frank Gallo Jr. Newport News, Va.
Arturo Garcia Sr Kansas City, Kan.
Ron Garr Ridgedale, Mo.
Gregg Getzlow St Peters, Mo.
James Gochis Ivanhoe, Ill.
Henry Gonzalez Colorado Springs, Colo.
Larry Graybeal Elizabethton, Tenn.
Ted Hannahs Zanesville, Ohio
Robert Harvey Boise, Idaho
Michael Henry Brunswick, Ohio
Bill Henson Westerville, Ohio
Bill Hewlett Meridian, Idaho
Gary Hiday Indianapolis
Robert Holzbauer Madison, Wis.
Vince Honeycutt Monroe, Ga
Tom Howison Chillicothe, Ohio
John Hunt Grayling, Mich.
Richard Hunt Valparaiso, Ind.
Jim Hutchinson Ludlow Falls, Ohio
Mitchell Jabczenski Novi, Mich.
John Jackson Chicago
Bobby Johnson Chillicothe, Ohio
Ray Johnson Battle Creek, Mich.
Dean Jones Austin, Texas
Mark Jones Amelia, Ohio
Charlie Juliano Batavia, N.Y.
Timothy Kauble Marion, Ohio
William Keenan Jr. Orlando, Fla.
Bob Kelly Dayton, Ohio
James Knoblauch Waukesa, Wis.
Dennis Lane Kingsport, Tenn.
Marc Lineberry Camanche, Iowa
Fred McClain Allen Park, Mich.
Robert McDonald Addison, Ill.
Barry Mefford Aurora, Ill
Allen Meskan Addison, Ill.
Rod Michael Florissant, Mo.
Hugh Miller Mercer Island, Wash.
Ron Mohr Eagle River, Alaska
Emilio Mora Sr. Defiance, Ohio
Marvin Nezvensky Jr. Pueblo, Colo.
Randy Niehaus Rockford, Ill.
Bob Oakes Akron, Ohio
Kerry Painter Henderson, Nev.
Harv Pallas Stevensville, Mich.
Kenny Parks Willowbrook, Ill.
Dave Patchen Oregon, Ohio
John Petraglia Manalapan, N.J.
Ron Profitt Brookville, Ohio
Mark Roth Fulton, N.Y.
Leo Scantamburlo Riverview, Mich.
James Scott Villa Park, Ill
Jim Shuck Huntingdon, Pa.
Frank Sobkowiak Downers Grove, Ill.
Bill Spigner Vernon Hills, Ill.
James Stanley Cincinnati, Ohio
Robert Teeters Lapel, Ind.
Dale Traber Cedarburg, Wis.
Michael Truitt Orland Park, Ill.
Harley Trumbull New Boston, Mich.
Joseph Venezio Whiting, N.J.
Ken Waters Homosassa, Fla.
Wayne Webb Sacramento, Calif.
Scott Weston Auburn, Mich
Mark Williams Beaumont, Texas
Lennie Wood Emden, Mo.
Sam Zurich Grant, Fla.

Rosters last updated: 11/3/2008 3:22:31 PM