CLR Carmen Salvino Scorpion Championship Roster

Tournament Details

Entries: 173
Name Home Town Squad 1st Pro-Am 2nd Pro-Am
Ryan Abel Bel Aire, Kan.
Ken Abner Cincinnati
Curtis Aemisegger Wauconda, Ill.
Patrick Allen Wesley Chapel, Fla.
Ritchie Allen Columbia, S.C.
Brad Angelo Lockport, N.Y.
Diandra Asbaty Chicago
Joe Bailey Pittsburgh
Tom Baker King, N.C.
Brandon Balsis Tinley Park, Ill
Brian Banks McHenry, Ill.
Chris Barnes Double Oak, Texas
Donald Barry Jr Omaha, Neb
Mitch Beasley Puyallup, Wash.
Timothy Behrendt St Louis
Missy Bellinder Fullerton, Calif.
Jason Belmonte Orange, NSW,Australia
Kenny Benoit Topeka, Kan.
David Beres Waukesha, Wis.
Larry Bigger Shorewood, Ill.
Paul Bober Morton Grove, Ill.
Parker Bohn III Jackson, N.J.
Nathan Bohr Wichita, Kan.
Todd Book Wapakoneta, Ohio
Lennie Boresch Jr. Kenosha, Wis.
Johnathan Bower Middletown, Pa.
Ike Brownfield Lowell, Ind.
Jesse Buss Wichita, Kans
Aaron Buss Freeport, Ill
Andrew Cain Scottsdale, Ariz.
Michael Camerano Brookfield, Ill.
Jeff Carter Springfield, Ill.
Ed Carter Akron, Ohio
Dino Castillo Carrollton, Texas
Frankie Ciannella Greentown, Pa.
Joe Ciccone Buffalo, N.Y.
Ryan Ciminelli Cheektowaga, N.Y.
Chris Clark Owensville, Ohio
Jason Couch Clermont, Fla.
Tommy Delutz Jr. Flushing, N.Y.
Dave D'Entremont Middleburg Heights, Ohio
Mike DeVaney San Diego
Brian DiCicco Agawam, Mass
Steven Dinelli Skokie, Ill.
Mike Dirmyer Itasca, Ill.
Jason Dooley Paw Paw, Mich.
Carolyn Dorin-Ballard N. Richland Hills, Texas
Norm Duke Clermont, Fla.
Mike Edwards Tulsa, Okla.
Thomas Elborne Round Rock, Texas
Joy Esterson Annapolis, Md.
Michael Fagan Patchogue, N.Y.
Michael Fagan Roselle, Ill.
Raymond Fairfield Jr. Bourbonnais, Ill.
Michelle Feldman Auburn, N.Y.
Matthew Fell Woodstock, Ill.
Rich Ferraro Webster, N.Y.
Matt Freiberg Somerset, N.J.
Eric Fritton Waukesha, wis
Brandon Gibson Kalamazoo, Mich
James Gochis Ivanhoe, Ill.
Brian Gunn Chicago
William Guszczo Orland Park, Il.
PJ Haggerty Clovis, Calif
Steve Harman Indianapolis
Marc Heninger Tonganoxie, Kans
Tom Hess Urbandale, Iowa
Jeremy Hunt Sikeston, Mo.
Steve Jaros Yorkville, Ill.
Liz Johnson Cheektowaga, N.Y.
Tommy Jones Simpsonville, S.C.
Jack Jurek Lackawanna, N.Y.
Rudy Kasimakis Baldwyn, Miss.
Anthony Kaskadden Lakemoor, Ill
Robert Kennedy Lindenhurst, Ill.
Doug Kent Newark, N.Y.
Robert Kicmal LaGrange, Ill.
Brian Kjergaard Fulton, Ill
Chad Kloss Greenfield, Wis
Mika Koivuniemi Hartland, Mich.
Nick Kokenos St Clair Shores, Mich
Brian Kretzer Dayton, Ohio
Keith Kroll Round Lake, Ill.
Gregory Kuehnl Saginaw, Mich.
George Lambert IV Hamilton, Ontario, Canada
Brian LeClair Athens, N.Y.
Craig LeMond Jasper, Ind.
Jimmy Levendosky Hudsonville, Mich.
Mark London Palatine, Ill.
Andrew Loose Chicago
Chris Loschetter Avon, Ohio
Jason Lundquist Delaware Water Gap, Pa
Michael Machuga Erie, Pa.
Tim Mack Indianapolis
Brenda Mack Indianapolis
Wendy Macpherson Henderson, Nev.
Wes Malott Argyle, Texas
Dan Marazzo Glendale Hts, Ill
Michael Markis Hawley, Pa
Eric Martin Cedar Lake, Ind.
Eugene McCune Munster, Ind.
Adrienne Miller Buffalo Grove, Ill.
Ken Minter Elgin, Ill.
Ronnie Montgomery Sr Bedford Hts, Ohio
Kevin Murphy Carol Stream, Ill.
Stefanie Nation Arlington, Texas
Jack Nealon Bowie, Md
Ron Nelson Jr. Bridgeview, Ill.
Scott Newell Deland, Fla
John Nolen Waterford, Mich.
Billy Oatman Chicago
Matthew O'Grady South Amboy, N.J.
Shannon O'Keefe Arlington, Texas
Chris O'Neil Hoffman Estates, Ill.
Bill O'Neill Southampton, Pa.
Rhino Page Topeka, Kan
Kenny Parks Hammond, Ind.
Jim Pennino Westmont, Ill.
Jennifer Petrick Canton, Ohio
Shannon Pluhowsky Phoenix
Jason Poli West Des Moines, Iowa
Shaun Quinn Cedar Lake, Ind.
Evan Rachbuch E Windsor, N.J.
Scott Radtke Milwaukee,
Sean Rash Wichita, Kan
Mark Raymond Vernon Hills, Ill
Terrance Reeves Valrico, Fla
Trisha Reid Columbus, Ohio
Tony Reyes San Bruno, Calif.
Chester Rogers Jr Milwaukie, Ore
Ronnie Russell Indianapolis
Gilbert Sanchez Milvane, Kan.
Mike Scroggins Amarillo, Texas
Bryan Sebastian South Elgin, Ill.
Ryan Shafer Horseheads, N.Y.
Ken Simard Greenville, S.C.
Chris Simonson Howell, Mich
David Siokos Lansing, Ill.
John Slavich IV Schaumburg, Ill.
Robert Smith Columbus
Brad Snell Mount Prospect, Ill.
Jeffrey Snuffer Valparaiso, Ind.
Michael Sopper Schaumburg, Ill.
Tom Sorce Blasdell, N.Y.
Robert Spigner Vernon Hills, Ill.
Bill Spigner Vernon Hills, Ill.
Peter Spreadbury Oak Forest, Ill.
Pete Stamiris Hammond, Ind
Jason Sterner McDonough, Ga.
Michael Svilar Munster, Ind.
Jim Tomek Jr. Camp Hill, Pa.
David Traber Hebron, Ill.
Craig Tuholski Washougal, Wash.
Brian Valenta Lockport, Ill
Edward VanDaniker Jr Essex, Md
Humberto Vazquez San Pedro, Mexico
Tyler Vostry Plainfield, Ill.
Chris Wade O'Fallon, Mo.
Lonnie Waliczek Wichita, Kan.
Chris Warren Grants Pass, Ore
Matthew Weatherly Chicago
Pete Weber St. Ann, Mo.
Randy Weiss Columbia, S.C.
Walter Ray Williams Jr. Ocala, Fla.
Danny Wiseman Baltimore
Jodi Woessner Oregon, Ohio
Kris Wojewoda Chicago
Jason Wojnar Chicago
Mike Wolfe New Albany, Ind.
Michael Zicha Streamwood, Ill.
Gregg Zicha Glen Ellyn, Ill.
Shalin Zulkifli Malaysia
Gary Zwiezinski Elyria, Ohio

Rosters last updated: 11/27/2008 3:05:11 PM