Chameleon Championship Roster

Tournament Details

Entries: 169
Name Home Town Squad 1st Pro-Am 2nd Pro-Am
Ryan Abel Bel Aire, Kan.
Ken Abner Cincinnati
Ritchie Allen Columbia, S.C.
Patrick Allen Wesley Chapel, Fla.
Brad Angelo Lockport, N.Y.
D.J. Archer Mineral Wells, Texas
Diandra Asbaty Chicago
Joe Bailey Pittsburgh
Tom Baker King, N.C.
Lindsay Baker Amherst, N.Y.
Del Ballard Jr. N. Richland Hills, Texas
Chris Barnes Double Oak, Texas
Christine Bator Warren, Mich.
Mitch Beasley Puyallup, Wash.
Timothy Behrendt St Louis
Tim Bell Garden City, Mich
Missy Bellinder Fullerton, Calif.
Christopher Best Miami
Parker Bohn III Jackson, N.J.
Nathan Bohr Wichita, Kan.
Todd Book Wapakoneta, Ohio
Johnathan Bower Middletown, Pa.
Mason Brantley Detroit
Ryan Briguglio Chesterfield Twp., Mich.
Art Brown Lansing, Mich.
Jeffrey Brown II Southfield, Mich.
Jeremiah Bryant Romulus, Mich.
Jesse Buss Wichita, Kans
Andrew Cain Scottsdale, Ariz.
Jeff Carter Springfield, Ill.
Dino Castillo Carrollton, Texas
Carleton Chambers Taylor, Mich.
Ivo Raul Chiriboga Miami, Fla
Paul Christopher Tonawanda, N.Y.
Frankie Ciannella Greentown, Pa.
Joe Ciccone Buffalo, N.Y.
Michael Cimba Monroeville, Pa.
Ryan Ciminelli Cheektowaga, N.Y.
Christopher Collins Fayetteville, N.C.
Jason Couch Clermont, Fla.
Bill Crane III Mishawaka, Ind.
Chris Cundiff Portage, Ind
Abed Daher Detroit, Mich.
Jeremy Delcamp Millersburg, Ind.
Tommy Delutz Jr. Flushing, N.Y.
Dave D'Entremont Middleburg Heights, Ohio
Mike DeVaney San Diego
Brian DiCicco Agawam, Mass
Brian Dimuzio Eastpointe, Mich.
Patrick Dombrowski Parma, Ohio
Carolyn Dorin-Ballard N. Richland Hills, Texas
Chris Dotson Burton, Mich.
Norm Duke Clermont, Fla.
Mike Edwards Tulsa, Okla.
Thomas Elborne Round Rock, Texas
Joy Esterson Annapolis, Md.
Michael Fagan Patchogue, N.Y.
Bruce Falcon Bay City, Mich.
Michelle Feldman Auburn, N.Y.
Matt Freiberg Somerset, N.J.
Benjie Garrison Hammond, Ind.
Paul Gibson Bunswick, Ohio
Bo Goergen Midland, Mich
Rick Gregor Sterling Heights, Mich.
Marc Grosinsky Flint, Mich.
Clara Guerrero Colombia
PJ Haggerty Clovis, Calif
Bobby Hall II Landover, Md.
Steve Harman Indianapolis
Jason Harmsen Jenison, Mich.
Brian Hatcher Roseville, Mich.
Marc Heninger Tonganoxie, Kans
Brian Himmler Cincinnati
Ronnie Horton Christiansburg, Va.
Jeremy Hunt Sikeston, Mo.
Jason Hurd Titusville, Fla.
Steve Jaros Yorkville, Ill.
Justin Jeffery Lincoln Park, Mich
Liz Johnson Cheektowaga, N.Y.
Tommy Jones Simpsonville, S.C.
Scott Jones Livonia, Mich.
Jack Jurek Lackawanna, N.Y.
Rudy Kasimakis Baldwyn, Miss.
Rebecca Keegan Monroe, Mich.
Doug Kent Newark, N.Y.
Brian Kjergaard Fulton, Ill
Chris Kliczinski Pinckney, Mich
Chad Kloss Greenfield, Wis
Paul Koehler Roseville, Mich.
Mika Koivuniemi Hartland, Mich.
Nick Kokenos St Clair Shores, Mich
Brian Kretzer Dayton, Ohio
George Lambert IV Wichita, Kan
Brian LeClair Athens, N.Y.
Jimmy Levendosky Hudsonville, Mich.
Lionel Lewis Jr. Canada
Brian Light Rochester Hills, Mich
Jeff Lizzi Sandusky, Ohio
Chris Loschetter Avon, Ohio
Jason Lundquist Delaware Water Gap, Pa
Michael Machuga Erie, Pa.
Brenda Mack Indianapolis
Tim Mack Indianapolis
Dan MacLelland Windsor, Ont., Canada
Wes Malott Argyle, Texas
Douglas Mazurco Brownstown, Mich.
Eugene McCune Munster, Ind.
Richard McLaughlin Bangor, Mich.
Corey Miller Grand Blanc, Mich
Adrienne Miller Buffalo Grove, Ill.
Tennelle Milligan Costa Mesa, Calif.
Stefanie Nation Miami, Fla
Jack Nealon Bowie, Md
Scott Newell Deland, Fla
John Nolen Waterford, Mich.
Billy Oatman Chicago
Bill O'Neill Southampton, Pa.
Bill Oravecz Mentor, Ohio
Rhino Page Topeka, Kan
Jennifer Petrick Canton, Ohio
Jason Poli West Des Moines, Iowa
Marten Pykor Taylor, Mich.
Evan Rachbuch E Windsor, N.J.
Sean Rash Wichita, Kan
Terrance Reeves Valrico, Fla
Trisha Reid Columbus, Ohio
Tony Reyes San Bruno, Calif.
Jeffrey Roche Dearborn, Mich
Chester Rogers Jr Milwaukie, Ore
Ronnie Russell Indianapolis
Gilbert Sanchez Milvane, Kan.
Olivia Sandham Wichita, Kan.
Walter Schaub II Schaumburg, Ill.
Mike Scroggins Amarillo, Texas
Ryan Shafer Horseheads, N.Y.
Seby Silvestri Louisville, Ky
Ken Simard Greenville, S.C.
Chris Simonson Howell, Mich
Robert Smith Columbus
Tom Sorce Blasdell, N.Y.
Brett Spangler New Castle, Ind
Jason Sterner McDonough, Ga.
David Taylor Seminole, Fla.
Jim Tomek Jr. Camp Hill, Pa.
David Traber Hebron, Ill.
Craig Tuholski Washougal, Wash.
Jonathan Van Hees Newport, R.I.
Edward VanDaniker Jr Essex, Md
Lee Vanderhoef Greenville, S.C.
Humberto Vazquez San Pedro, Mexico
Larry Verble Mason, Mich
Lonnie Waliczek Wichita, Kan.
Michael Wall Fayetteville, N.C.
Thomas Wall III Fayetteville, N.C.
Chris Warren Grants Pass, Ore
Pete Weber St. Ann, Mo.
Randy Weiss Columbia, S.C.
Tyler Wilds Mendon, Mich
Walter Ray Williams Jr. Ocala, Fla.
Aaron Winans LaGrange, Tenn.
Danny Wiseman Baltimore
Jodi Woessner Oregon, Ohio
Jason Wojnar Chicago
Mike Wolfe New Albany, Ind.
Troy Wollenbecker Miami
Corey Young Steeleville, Ill
Gregg Zicha Glen Ellyn, Ill.
Michael Zicha Streamwood, Ill.
Shalin Zulkifli Malaysia

Rosters last updated: 11/12/2008 8:03:44 AM