Lake County Indiana Classic presented by United Way Roster

Tournament Details

Entries: 161
Name Home Town Squad 1st Pro-Am 2nd Pro-Am
Ritchie Allen Columbia, S.C.
Patrick Allen Wesley Chapel, Fla.
DJ Archer Mineral Wells, TX
Diandra Asbaty Chicago
Tom Baker King, N.C.
Chris Barnes Double Oak, Texas
Mitch Beasley Arlington, Texas
Timothy Behrendt St Louis
Missy Bellinder Fullerton, Calif.
David Beres Waukesha, Wis.
Dean Billings Rootstown, Ohio
Parker Bohn III Jackson, N.J.
Todd Book Cantonment, Fla
Ike Brownfield Lowell, Ind.
Trent Burns Indianapolis
Andrew Cain Scottsdale, Ariz.
Dino Castillo Carrollton, Texas
Frankie Ciannella Stroudsburg, Pa.
Joe Ciccone Buffalo, N.Y.
Ryan Ciminelli Cheektowaga, N.Y.
Thomas Coppage Jr Hammond, Ind.
Mark Cornelius Peru, Ind
Sean Couse Indianapolis
Bill Crane III Noblesville, Ind.
Chris Cundiff Portage, Ind
Chris Curry Greenwood Ind
Tommy Delutz Jr. Flushing, N.Y.
Dave D'Entremont Middleburg Heights, Ohio
Mike DeVaney Temecula, Calif.
Brian DiCicco Ridgefield, Conn.
Carolyn Dorin-Ballard N. Richland Hills, Texas
Norm Duke Clermont, Fla.
Dale Eagle Tavares, Fla.
Mike Edwards Tulsa, Okla.
April Ellis Jackson, Tenn.
Frank Ensweiler Lowell, Ind.
Joy Esterson Annapolis, Md.
Michael Fagan Patchogue, N.Y.
Ray Fairfield JR Bourbonnais, Ill.
Bruce Falcon Bay City, Mich.
Michelle Feldman Skaneateles, N.Y.
Trey Field Metairie, La.
Thomas Finnen Jr Orland Hills, Ill.
Matt Freiberg Somerset, N.J.
Jerry Gentry Jr Topeka, Kan.
Christopher Glaz Elmwood Park, Ill
Bo Goergen Midland, Mich
Eddie Graham Centerville, Ohio
Clara Guerrero Armenia, Colombia
Brian Gunn Griffith, Ind.
PJ Haggerty Clovis, Calif
Bob Hale Louisville, Ky
Steve Harman Indianapolis
Chris Harmon Logansport, Ind.
Brandon Harris Akron, Ohio
Michael Haugen Jr. Cave Creek, Ariz.
Brian Himmler Cincinnati
Steve Jaros Yorkville, Ill.
Brandon Jewell Batesville, Ind.
Liz Johnson Cheektowaga, N.Y.
Tish Johnson Colorado Springs, Colo.
Tommy Jones Simpsonville, S.C.
Aaron Jones Chicago
Jack Jurek Lackawanna, N.Y.
Riga Kalfas Florence, Ky.
Bob Kammer Jr. Crown Point, Ind.
Doug Kent Newark, N.Y.
Jerry Kessler New Carlisle, Ohio
Robert Kicmal LaGrange, Ill.
Marty Kirsten Jr. Newfoundland, Pa.
Brian Kjergaard Fulton, Ill
Chad Kloss Greenfield, Wis.
Mika Koivuniemi Hartland, Mich.
Danny Komisarcik Jr. Valparaiso, Ind.
Roger Kossert Brandon, Fla.
Kerry Kreft Hazel Park, Mich.
Brian Kretzer Dayton, Ohio
Kelly Kulick Union, N.J.
Brian LeClair Athens, N.Y.
Paul Lemond Jasper, Ind
Craig LeMond Jasper, Ind.
Ronnie Lenting The Netherlands
David Leverage Peoria, Ariz.
Chris Loschetter Avon, Ohio
Kenneth Lowe Jr Oxon Hill, MD
Paul Lundahl Chicago
Jason Lundquist Hawley, Pa
Chad Maas Brookfield, Wis.
Michael Machuga Erie, Pa.
Wendy Macpherson Henderson, Nev
Wes Malott Argyle, Texas
Michael Markis Hawley, Pa
Trent Marner Kokomo, Ind.
Eric Martin Cedar Lake, Ind.
Eugene McCune Munster, Ind.
Kevin Mikalouski Hebron, Ind.
Corey Miller Grand Blanc, Mich
Tennelle Milligan Costa Mesa, Calif.
Mike Mineman Belleville, Ill.
Stefanie Nation Miami
Billy Oatman Chicago
Ed Olszewski III Griffith, Ind.
David O'Sullivan Orlando, Fla
Rhino Page Topeka, Kan
Kenny Parks Hammond, Ind
Bryan Paul Brooklyn, N.Y.
Kurt Pilon Warren, Mich.
Shannon Pluhowsky Phoenix
Sean Rash Wichita, Kan
Ward Rauch Cheboygan, Mich
Steve Rogers Bourbonnais, Ill.
Sam Rolph Oak Forest, Ill
Ted Rosenquist Jr Portage, Ind
Ronnie Russell Indianapolis
Olivia Sandham Wichita, Kan
Derek Sapp Keokuk, Iowa
Walter Schaub II Schaumburg, Ill.
Jeffrey Scott Rochester, N.Y.
Mark Scroggins Amarillo, Texas
Mike Scroggins Amarillo, Texas
Tom Seliger Highland, Ind.
Ryan Shafer Horseheads, N.Y.
Doug Sheets Cedar Lake, Ind.
Tom Sibiski Kingsville, Md
Mark Siders Westerville, Ohio
Ken Simard Greenville, S.C.
David Siokos Lansing, Ill.
John Slavich IV Schaumburg, Ill.
Robert Smith Captain Cook, Hawaii
Terry Smith Sturgis, Mich
Jeffrey Snuffer Valparaiso, Ind.
Brett Spangler New Castle, Ind
Peter Spreadbury Oak Forest, Ill.
Pete Stamiris Highland, Ind
Tiffany Stanbrough Oklahoma City
Amy Stolz Castle Rock, Colo.
Karen Stroud Plantation, Fla.
Michael Svilar Munster, Ind.
Sean Swanson Springfield, Mo.
Jim Tomek Jr. Camp Hill, Pa.
David Traber Hebron, Ill.
Ronald Trimpe Havana, Ill
Edward VanDaniker Jr Essex, Md
Lee Vanderhoef Greenville, S.C.
Eric vanGlabbeek The Netherlands
Humberto Vazquez San Pedro, Mexico
Chris Warren Grants Pass, Ore
Dennis Weatherman Coloma, Mich.
Pete Weber St. Ann, Mo.
Stevie Weber Chalmette, La
Chad Wiesjahn Valparaiso, Ind.
Walter Ray Williams Jr. Ocala, Fla.
Danny Wiseman Baltimore
Jason Wojnar Chicago
Mike Wolfe New Albany, Ind.
Troy Wollenbecker Toledo, Ohio
Curtis Woods Jr. Santa Rosa, Calif.
Nick Yakas Joliet, Ill.
Michael Zicha Streamwood, Ill.
Gregg Zicha Glen Ellyn, Ill.
Gary Zwiezinski Elyria, Ohio

Rosters last updated: 11/14/2007 6:42:02 AM