64th U.S. Open Roster

Tournament Details

Entries: 492
Name Home Town Squad 1st Pro-Am 2nd Pro-Am
George Acosta Tenafly, N.J. A
Raymond Aiello North Haledon, N.J. A
Stephen Aiello North Haledon, N.J. A
Adrian Albu Bear, Del. B
Anthony Alcalde Paterson, N.J. B
Paul Alig Oxford, Pa. C
Ritchie Allen Columbia, S.C. B Sunday, Noon
Patrick Allen Wesley Chapel, Fla. B Monday, 4:00 p.m.
Charles Anderson Sloatsburg, N.Y. A
Brad Angelo Lockport, N.Y. A
DJ Archer Mineral Wells, Texas A Sunday, Noon
Dave Armstrong Naperville, Ill. A
Michelle Arrington Philadelphia C
Diandra Asbaty Chicago A
Brian Atherton Bridgewater, N.J. A
Douglas Babin Langhorne, Pa B
Chun Bae Cedarhurst, N.Y. B
Derek Bailey Walden, N.Y. A
Tom Baker King, N.C. A Monday, 4:00 p.m.
Del Ballard Jr N. Richland Hills, Texas C Monday, 7:00 p.m.
Kevin Bandrowski Speonk, N.Y. A
Rick Banister Alexandria, Va. B
William Barlow Edgewood, Md. C Sunday, 3:00 p.m.
Chris Barnes Double Oak, Texas B Monday, 4:00 p.m.
Jason Barnes Hampstead, Md. C
Peter Barnoski Jr Piscataway, N.J. B
Curtis Bean Bowie, Md B
Jason Bechter Levittown, Pa A
Ronald Beck Jr Waterford, Conn. B
Donald Beck Fishers Island, N.Y. A
Marty Berke Allentown, Pa. B
Billy Bertuch Yonkers, N.Y. B
James Bessette Cumberland, R.I. C
Vincenzo Billero Howell, N.J. C
Joe Biscardi Wantagh, N.Y. B Sunday, Noon
Christopher Blackmore Alexandria, Va. B
Chris Blaison Walden, N.Y. B
Brian Boghosian Agawam, Mass. A
Parker Bohn III Jackson, N.J. A Monday, 4:00 p.m.
Nathan Bohr Wichita, Kan. C
Todd Book Cantonment, Fla C
Shawn Boyd Southampton, Pa. A
Tony Brooks North Olmsted, Ohio C
Shannon Buchan Waterloo, Iowa C Sunday, 3:00 p.m.
Mark Buffa Canada C
Trent Burns Indianapolis C
James Burt Walpole, Mass. C
Robert Butler Jr Staten Island, N.Y. A
Bill Byrd Jackson, Miss A
Andrew Cain Scottsdale, Ariz B
Paul Cameron Spring City, Pa. A
Lanndyn Carnate Glendale, Ariz. B
Scott Carpenter Crofton, Md. B
Darryl Carreon Ft Washington, Md A
David Carroll Carbondale, Pa B
Jeff Carter Springfield, Ill. C Monday, 7:00 p.m.
Dino Castillo Carrollton, Texas A
Jose Cepin Corona, N.Y. A
Robert Chayka Lexington Park, Md. C
Julian Chen Tenafly, N.J. B
Frankie Ciannella Lords Valley, Pa B
Joe Ciccone Buffalo, N.Y. B Monday, 4:00 p.m.
Michael Cimba Monroeville, Pa. C Sunday, 3:00 p.m.
Mark Cise Summit, N.J. B
Joe Ciufo Bel Air, Md. B
Steven Claing Canada A
Barry Clare Jericho, N.Y. A
Danny Clavet Canada C
Justin Cloidt Patterson, N.Y. C
Anthony Colangelo Helmetta, N.J. A
James Coleman Browns Mills, N.J. B
Chris Collins Savannah, Ga. A Monday, 4:00 p.m.
Aaron Colson Boise, Idaho C
Mike Cordeiro Walpole, Mass. A
Anthony Cordi Bethlehem, Pa. C
Luigi Cornacchio Jr Shirley, N.Y. A
Timothy Costello Denville, N.J. A
Jason Couch Clermont, Fla. C Monday, 7:00 p.m.
Scott Covert Flagtown, N.J. C
Jim Creasor Canada C
Tim Criss Bel Air, Md. C Monday, 7:00 p.m.
Arthur Cronce Jr Easton, Pa. B
Jonathan Crowder Metuchen, N.J. C
Bradley Cummings Alexandria, Va. C
Elysia Current Ephrata, Pa. B
Kenny Daigle Canada A
Kenneth Daily San Leandro. Calif. C
Tommy Dakouvanos Morganville, N.J. B
Vinny D'Ambrosio III Staten Island, N.Y. C Sunday, 3:00 p.m.
Pete Danyo Jr Avenel, N.J. A
Larry Darvas East Atlantic Beach, N.Y. A
Brad Davidson Philadelphia B Sunday, Noon
Tim Davidson Jr Clifton, Va. A
Thom Dean Jr Santa Cruz, Calif. A
David DeBoy New Milford, Conn. A
Terry Decker Jr Philadelphia, Pa. C
Mark Decman London, Ontario A
Joseph DeFini Matawan, N.J. A
Tim DeGraw Big Flats, N.Y. B
Larry Del Vecchio Chalfont, Pa C
Tommy Delutz Jr Flushing, N.Y. B Monday, 4:00 p.m.
James DeMarco Oakland, N.J. B
Leon DeMasi Rose Valley, Pa. A
Dave D'Entremont Middleburg Heights, Ohio C
Mike DeVaney Temecula, Calif. C Monday, 4:00 p.m.
Gregory Dohn North Brunswick, N.J. B
Mark Donio Millington, N.J. B
Carolyn Dorin-Ballard N. Richland Hills, Texas C Sunday, Noon
Cathy Dorin-Lizzi Sandusky, Ohio C Sunday, Noon
Tony Dorsey Columbia, Md. B
Sonny Dorstek Schenectady, N.Y. A
Luke Doucet Canada A
Norm Duke Clermont, Fla. C Monday, 7:00 p.m.
Daniel Dunleavy Staten Island, N.Y. B
Jean-Paul DuPras Canada A
Mike Durbin Gray, Tenn. C
Gene Eason Gatesville, N.C. B
Mike Eaton Jr Wyoming, Mich. C
Scott Eddy Parkersburg, W. Va. A
Mike Edwards Tulsa, Okla. C Monday, 7:00 p.m.
Patrick Egeland Gardner, Mass. B
Thomas Elborne Round Rock, Texas B Sunday, Noon
Steve Elson Wichita, Kan. B
Ramon Estrada Connellsville, Pa C
Scott Ettinger Westfield, N.J. B
Michael Fagan Greenlawn, N.Y. A Monday, 4:00 p.m.
Robert Faragon Schenectady, N.Y. C
Jeff Fehr Cincinnati C Sunday, 3:00 p.m.
Michelle Feldman Skaneateles, N.Y. C Sunday, 3:00 p.m.
Scott Fitzhugh Cambridge, Md B
Patrick Flynn III Caldwell, Idaho B
Gerald Fortier Woonsocket, R.I B
Timothy Foy Jr Salisbury, Md. C
Mark Francis Landing, N.J. A
Scott Frangione Woodbridge, N.J. C
Chris Freeman Twinsburg, Ohio C
Larry Fricker Jr Kutztown, Pa. C
Ryan Friend Staten Island, N.Y. B
Nicholas Frisoli Belleville, N.J. C
Richard Fulton Jr Whitman, Mass. B
John Furey Freehold, N.J. B Sunday, Noon
Dan Furman Amsterdam, N.Y. C
Chuck Galaviz Salt Lake City, Utah A
Bryan Gallahan Fredericksburg, Va C
Bill Gasser Mple Shade, N.Y. C
Louis Gaudio Staten Island, N.Y. A
Charles Gayser Jr Harriman, N.Y. B
Francisco Ghygliotti Bloomingburg, N.Y. B
Christopher Giacomino Essex Fells, N.J. A
Timothy Gillick Milford, Conn. C
Gregory Gingrich Landsdale A
Patrick Girard Jonquiere, Quebec B Monday, 4:00 p.m.
Ron Glick Morganville, N.J. C
Bill Gold Hillsborough, N.J. A
Tommy Gollick Enola, Pa. B Sunday, Noon
AB Gonzalez Bronx, N.Y. A
Vince Gothard Alexandria, Va. A
Paul Graf Piscataway, N.J. C
Rick Graham Lancaster, Pa. A
Eddie Graham Centerville, Ohio B Sunday, Noon
Aaron Graves Danbury, Conn. B
John Greco Bridgeton, N.J. C
Don Griffin Jr St. Louis B
Aaron Gull Comstock Park, Mich A
Peter Gurrieri Bloomingdale, N.J. B Sunday, Noon
Jason Haag Holbrook, N.Y. A
Walter Hall Kingwood, Texas A
Bobby Hall II Landover, Md. A Sunday, Noon
Billy HancockI II Philadelphia A
David Handlowich Jr Hillsdale, N.Y. C
Rick Hara Skokie, Ill. A
Scott Hardesty Chicago B
Stephen Hardy Manchester, N.H. A
Shawn Harris Queens, N.Y. C
Charles Harris Macungie, Pa. C
Kevin Harrity Piscataway, N.J. C
Kyle Hartzell Easton, Pa. A
Michael Haugen Jr Cave Creek, Ariz. B Monday, 4:00 p.m.
Chris Hayden Orlando, Fla. A Monday, 4:00 p.m.
David Haynes Las Vegas B
Patrick Healey Jr Denton, Texas A Monday, 4:00 p.m.
Timothy Healy Cranston, R.I. B
Michael Healy Yonkers, N.Y. C
Matthew Himmelreich Cressona, Pa. B
Brian Himmler Cincinnati C Monday, 7:00 p.m.
Michael Hoffman Perkasie, Pa. C
Shane Holbert East Lansdowne, Pa. B
Scott Hollocher Florissant, Mo. B
Ansley Holmes Englewood, N.J. C
Jonathon Horn Wallkill, N.Y. A
Andrew Horodecki Jackson, Mich B
Richard Horodecki Jr Jackson, Mich B
Ronnie Horton Christiansburg, Va. B Sunday, Noon
Ron Hosler Denver C
Robert Hoyser Titusville C
Kim Hudson Millsboro, Del. C
Corey Husted Clackamas, Ore C
Bill Ireland Absecon, N.J. C
Joseph Iwanski North Brunswick, N.J. B
Will Jackson Philadelphia B
Matthew Janas Woonsocket, R.I. A
Steve Jaros Yorkville, Ill. A Monday, 4:00 p.m.
Kenneth Jessee Huber Heights, Ohio C
Jeffery Johnson Freeport, Ill. B
Chris Johnson Garland, Texas A Monday, 4:00 p.m.
Jimmy Johnson Pataskala, Ohio B Sunday, 3:00 p.m.
Liz Johnson Cheektowaga, N.Y. A Sunday, Noon
Christopher Jolicoeur Slatersville, R.I. B
Christopher Jones Pt. Pleasant, N.J. B
Al Jones Sparta, N.J. C
Tommy Jones Simpsonville, S.C. A Monday, 4:00 p.m.
Jack Jurek Lackawanna, N.Y. A
Riga Kalfas Florence, Ky. B Monday, 4:00 p.m.
Matias Kallio Finland A
Rudy Kasimakis Tupelo, Miss. B Sunday, 3:00 p.m.
Christopher Keane New City, N.Y. C
Scott Keeler Telford, Pa A
Doug Kent Newark, N.Y. A Monday, 4:00 p.m.
Oley Khounesavath Leesburg, Va. A
Michael King Garfield Heights, Ohio C
Mitch Kirstein Manalapan, N.J. B
Stacy (Steve) Kitchen Croydon, Pa C Sunday, 3:00 p.m.
John Klein Fair Lawn, N.J. A
Chad Kloss Greenfield, Wis. A Sunday, Noon Sunday, 3:00 p.m.
David Knight Folcroft, Pa. C
Fred Knowles Beachwood, N.J. A
Chris Knudsen Columbia Falls, Mont. A
Mika Koivuniemi Hartland, Mich. B Monday, 4:00 p.m.
Sami Konsteri Finland A
Robert Koss East Lyme, Conn C
Roger Kossert Lithia B Sunday, 3:00 p.m.
Joe Krajkovich North Brunswick, N.J. A
Edward Kramarcik Sr sanford, Fla. B
Chris Kramer Richlandtown, Pa. A
Brian Kretzer Dayton, Ohio B Monday, 7:00 p.m.
John Kreyer Jr Fridley, Minn. A
Marty Krosky Parsippany, N.J. C
George Kruse Clifton, N.J. A
Kelly Kulick Union, N.J. B Monday, 7:00 p.m.
Jack Kurrent Luzerne, Pa. C
Martin Lachance Canada A
George Lambert IV Wichita, Kan. B
Pierre-Luc Larouche Canada C
Christopher Larsen Norwich, Conn. A
Raymond Laursen Staten Island, N.Y. A
Francis Lavallee Canada C
Robert Lawless Piscataway, N.J. B
Rick Lawrence Waxahachie, Texas B
Brian LeClair Athens, N.Y. C Monday, 7:00 p.m.
Dale Lee Brandon, Fla. A
Tom Lemanski Hazlet, N.J. B
Robert Leonard Sr Elmira Heights, N.Y. C
Alain Lessard Canada C
Chris Lim Woodside, N.Y. B
David Linski Indian Springs, Ala. B
Larry Lisbona Haskell, N.J. A
Robert Little Trenton, N.J. C
Jeff Lizzi Sandusky, Ohio C Sunday, Noon
Michael LoBianco Point Pleasant, N.J. A
Chris Loschetter Avon, Ohio C Monday, 7:00 p.m.
Thomas Lulewicz Livingston, N.J. C
Jason Lundquist Hawley, Pa A Sunday, Noon
Michael Machuga Erie, Pa. C Monday, 7:00 p.m.
Tim Mack Indianapolis, Ind. A
James Mack Delaware Water Gap, Pa. A
Ray Mahon Hulmeville, Pa. B
Mike Malena Monroeville, Pa. B
Wes Malott Argyle, Texas A Monday, 4:00 p.m.
Timothy Maneely Poughkeepsie, N.Y. A
Michael Marchese Sr Staten Island, N.Y. A
Joseph Marchetti Atlantic Highlands, N.J. C
Jay Marine Selden, N.Y. B
Michael Markis Hawley, Pa B
Jose Marte Elmwood Park, N.J. B
Eric Martin Succasunna, N.J. C
Andrew Martin Gilbertsville, Pa. B
Tom Martino Old Bridge, N.J. B
Jonathan Masur West Orange, N.J. A
Delery Matherne Jr Greenwell Springs, La. B
John May Lincolnton, N.C. C Monday, 7:00 p.m.
Ryan May Sinking Springs, Pa. B
Mike Mayo Edwardsville, Ill. C
Jennifer McCaffrey Oradell, N.J. A
Eugene McCune Munster, Ind. A Monday, 4:00 p.m.
Michael McDowell Nassau, N.Y. C
Shawn McKee Concord, N.C. B
Thomas McLane Lusby, Md. C
Michael McMullin Feasterville, Pa. B
Rafael Medina Leesburg, Va. B
Alex Medveditskov St. Petersburg, Russia A
Jason Meketansky Bronx, N.Y. C
David Merrill Somerset, N.J. B
Christian Merrill Grand Prairie, Texas B
Curtis Messer Jr Aberdeen, Wash C
Steven Meyer Rochester, N.Y. A
Michael Miles Toms River, N.J. B
Mike Mineman Belleville, Ill. B
Joseph Minutella Keyport, N.J. B
Robert Mockenhaupt Pompton Lakes, N.J. C
Stephen Moller Bethlehem, Pa A
Amleto Monacelli Venezuela A Monday, 4:00 p.m.
Troy Monahan Altoona, Pa. A
Adam Monks Oakland, N.J. A Sunday, Noon
Ronnie Montgomery Bedford Heights, Ohio C
Frank Moran Manville, N.J. B Sunday, 3:00 p.m.
Patrick Mott Waterloo, N.Y. C
Evan Moundros Rego Park, N.Y. B
Dave Mutch Oakland, N.J. A
John Nadeau East Stroudsburg, Pa. A
Jay Newcomb Laurel, Del. C
Darryl Newell Roselle, N.J. A
Scott Newell Deland, Fla. A
Johnnie Newton Jr Nampa, Idaho C
Cory Nichols Hudson Falls, N.Y. B
Robert Nile Industry, Maine C
John Nolen Waterford, Mich. B
Kasey Normandin Canada A
Robert Norton Gray, TN C
Michael Nucatola Shirley, N.Y. B
Billy Oatman Chicago B Monday, 7:00 p.m.
Bill O'Neill Levittown, Pa. A Monday, 4:00 p.m.
Michael O'Shea Fair Lawn, N.J. C
Eugene Pagano Yonkers, N.Y. C
Rhino Page Clovis, Calif. B
Steve Pagliuca Staten Island, N.Y. A
Joe Paluszek Bensalem, Pa. B Sunday, 3:00 p.m.
Thomas Panyko Plainsboro, N.J. C
Supachai Papee Alexandria, Va C
John Paris Belford, N.J. C
Michael Patrie Coventry, R.I. A
Daniel Patterson Buffalo, N.Y. B
Bryan Paul Brooklyn, N.Y. B
Allan Pecka Berwyn, Ill. B
Randy Pedersen Clermont, Fla. B
Jean Perez Puerto Rico A
Roland Perreault Canada A
Jack Perry Canada C
Will Perry Pflugerville, Texas C
Jacob Peters Decatur, Ill. A
John Petraglia Manalapan, N.J. A Sunday, Noon
Jen Petrick Canton, Ohio C
Kenneth Petrillo Monroe, N.Y. C
YonGyo Phark Flushing, N.Y. B
Anthony Phillips Elmont, N.Y. B
Paul Pinto Philadelphia C
Darrin Poe Oxford, Ala. A
Patrick Polash Allentown, Pa. A
Johnathon Proctor Lebanon, N.J. A
Robert Przewozeny Avenel, N.J. B
Augie Quattrini Allentown, Pa. B
Lewis Ramsey Alpha, N.J. C
Sean Rash Wichita, Kan A Monday, 4:00 p.m.
Jari Ratia Finland A
Jacqui Reese Phillipsburg, N.J. C
Hubert Register Philadelphia C
Tony Reyes San Bruno, Calif. B Monday, 7:00 p.m.
Sean Riccardi Piscataway, N.J. B
Don Richard Jr Woodbridge, N.J. B
Brian Rigler Philadelphia A
Lou Riley Ovid - New York B
Isabelle Rioux Canada A
Jeffrey Ripic Endicott, N.Y. A
Thomas Risi Bronx, N.Y. B
Joshua Risley Saugerties, N.Y. B
Brian Ritter Coopersburg, Pa. C
Jonathan Rivera Bronx, N.Y. B
Kip Roberts Glenallen, Va. A
Michael Robey Morrisville, Pa. C
Steven Robinson Port St. Lucie, Fla. C
Robert Robinson Pahoa, Hawaii A
Nicholas Rocco Dayton, N.J. C
Steven Rock Hudson Falls, N.Y. A
Louis Rodriguez Bayonne, N.J. A
Steve Rogers Bourbonnais, Ill. B Sunday, 3:00 p.m.
Jim Rogers Brick, N.J. C
Bill Roman Rockford, Ill A
Timothy Roof Easton, Pa. A
Tyrel Rose Canada B
Mike Rose Jr West Henrietta, N.Y. A
Ryan Ross Grand Rapids, Mich. B
Greg Rottengen Washington, N.J. B Sunday, Noon
Ronnie Russell Indianapolis A Sunday, 3:00 p.m.
Randy Russell Monroe, Ga. C
Kenneth Ryan Wanamassa, N.J. A
Pedro Salcedo Jr Lynbrook, N.Y. A
Michael Sanders Kearny, N.J. A
Olivia Sandham Wichita, Kan. C
Eddie "Chico" Santiago Tuckahoe, N.Y. B
Anthony Santonastaso New Milford, Conn A
Michael Santonastaso Somerset, N.J. A
Scott Santos Ledyard, Conn. B
Walter Schaub II Schaumburg, Ill. B Sunday, 3:00 p.m.
Cassidy Schaub Polk, Ohio A
Dan Schriner Stockertown, Pa. C
Paul Schroeder Wanaque, N.J. A
Carl Scott Hazleton, Pa. B
Jeffrey Scott Rochester, N.Y. C
Mike Scroggins Amarillo, Texas C Monday, 7:00 p.m.
John Seniak Woodbridge, N.J. C
Ernest Sevous Columbus, Ohio B
Ryan Shafer Horseheads, N.Y. A Monday, 4:00 p.m.
Thomas Wm. Sharkey Jr Brick, N.J. C
Roger Shell New York A
Donald Sherman Darlington, Md. C
Alan Shields Millsboro, Del. A
Bill Shouldice Joliet, Ill. A
Tom Sibiski Kingsville, Md. B
Mark Siders Westerville, Ohio B
David Simard Canada A
Ken Simard Greenville, S.C. A
Jeff Simon Lawrenceville, N.J. C
Jonathan Simoneau Canada A
Keith Smalls Brooklyn, N.Y. B
Thomas Smallwood Saginaw, Mich. B
Glenn Smith New York A
C. William Smith Jr Barto, Pa. C
Gene Smith Sr. Brick N.J. C
Brian Snyder Alexandria, Va. B
Robert Snyder Sussex, N.J. A
Paul Sonday Avoca, Pa. A
Thomas Sorce Blasdell, N.Y. C
Edward Southgate Oswego, N.Y. C
Robert Sperling Livingston, N.J. C
Mark Spires Waldorf, Md B
Nichole Spratford Hopelawn, N.J. A
Peter Spreadbury Oak Forest, Ill. B
Ernest Spriggs Washington, D.C. C
Rick Steelsmith Wichita, Kan. C Monday, 4:00 p.m.
Doug Steiner Sayreville, N.J. B
Jason Sterner Roswell, Ga C Sunday, 3:00 p.m.
Matt Stromberg Palm Bay, Fla. C
Kenneth Stromberg Palm Bay, Fla. C
Adam Subach Wilmington, Del. B
Michael Sucena Edison, N.J. B
Guido Susi Bronx, N.Y. B
Art Swain, Jr Philadelphia C
Matthew Sypniewski Washington, N.J. B
Chris Tashik Midland Park, N.J. A
Mark Taylor Schenectady, N.Y. B
David Tessman Lake Placid, Fla. C Monday, 7:00 p.m.
Gregory Thompson Jr Dayton, Ohio A
Russell Thomsen Morgan, N.J. C Sunday, 3:00 p.m.
Brent Tishuk Belvidere, N.J. A
Jim Tomek Jr Camp Hill, Pa. B Sunday, 3:00 p.m.
Elsworth Torres Las Vegas C
Eddie Torres Port Ewen, N.Y. A
Dale Traber Cedarburg, Wis. B Monday, 7:00 p.m.
Gregory Turner Lanham, Md. A
Joe Tusa South Hackensack, N.J. B
Adam Urbanski Burlington, N.J. C
Richard Valenti East Haven, Conn. C
Mathieu Vallieres Canada A
Edward VanDaniker Jr Essex, Md A
Steve VanDenHenden Fair Lawn, N.J. B
Lee Vanderhoef Greenville, S.C. C Sunday, 3:00 p.m.
Wilson Vargas Orlando, Fla. C
Sara Vargas Orlando, Fla. C
Matthew Vega Bronx, N.Y. B
Noel Vega Brooklyn, NY B
Mike Velez Brooklyn, N.Y. C
Anthony Vetrano Neptune, N.J. C
Paul Viesto Sandy Hook, Conn. B
Frank Villardi East Yaphank, N.Y. B
Judy Vogel Slidell, La. A
Robert Volk E Setauket, N.Y. B Sunday, 3:00 p.m.
Gale Voshell Dover, Del. C
Brian Voss Alpharetta, Ga. C Monday, 7:00 p.m.
Rich Wagner East Islip, N.Y. C
Lonnie Waliczek Wichita, Kan. C Sunday, 3:00 p.m.
Brian Waliczek Birch Run, Mich. C Sunday, 3:00 p.m.
James Wallace Hicksville, N.Y. B Sunday, 3:00 p.m.
Justin Warhol Sound Beach, N.Y B
Victor (Skip) Warner Green Mtn, N.C. A
Chris Warren Grants Pass, Ore B Monday, 7:00 p.m.
Pete Weber St. Ann, Mo. C Monday, 7:00 p.m.
Steve Weber Chalmette, La B Sunday, Noon Sunday, 3:00 p.m.
Walter Ray Williams Jr Ocala, Fla. C Monday, 7:00 p.m.
Fero Williams Miamisburg, Ohio C
Ross Winiarz Dayton, N.J. B
Daniel Winter Rockford, Ill. B
Rick Winther Fairbanks, Alaska C
Jason Wojnar Chicago A Sunday, Noon
Mike Wolfe New Albany, Ind. C Monday, 7:00 p.m.
Richard Wolfe Vienna, Va. C Monday, 7:00 p.m.
Troy Wollenbecker Toledo, Ohio A Sunday, Noon
Larry Woomer State College, Pa. C
Robbin Worthington Lambertville, N.J. A
Ken Yokobosky Fredon, N.J. A Sunday, Noon
Richard Zacek Linden, N.J. B
Matthew Zasowski Buffalo, N.Y. A
Scott Zimmerman Brooklyn, NY C
Michael Ziomber Dearborn, Mich. C

Rosters last updated: 3/2/2007 3:03:02 PM