AC-Delco Challenge Roster

Tournament Details

Entries: 110
Name Home Town Squad 1st Pro-Am 2nd Pro-Am
Todd Allred Virginia Beach, Va.
Mike Aulby Indianapolis
Joe Barket Morro Bay, Calif.
Chris Barnes
Chris Barnes Flower Mound, Texas
John Bauerle Jr
Parker Bohn III Jackson, N.J.
Roger Bowker Ocala, Fla.
George Branham III Indianapolis
Joe Ciccone Buffalo, N.Y.
Jason Couch Clermont, Fla.
Tim Criss Bel Air, Md.
Jerry Czzowitz Great Mills, Md.
Michael D'Ambrosio Copiague, N.Y.
Vinny D'Ambrosio III Staten Island, N.Y.
Jimmy Davis Houston
Tommy Delutz Jr Flushing, N.Y.
Norm Duke Clermont, Fla.
Don DuPree II Fort Walton Beach, Fla.
Mike Edwards Tulsa, Okla.
Gary Faulkner Norfolk, VA
Joseph Firpo Tucker, Ga.
Paul Fleming Bedford, Texas
Michael Gaither Grain Valley, Mo.
Wes Godwin Sebring, Fla.
Bryan Goebel Shawnee, Kan.
Frank Gray Jr North East, Md.
Bobby Hall II Landover, Md.
Chris Hans Blacksburg, Va.
Michael Haugen Jr Cave Creek, Ariz.
Chris Hayden Orlando, Fla.
Patrick Healey Jr Flower Mound, Texas.
Brian Himmler Cincinnati
Marshall Holman Medford, Ore.
Richard Holmes Luray, Va.
Chris Hooper Maple Springs, N.Y.
Dennis Horan Jr Temecula, Calif.
Steve Hoskins Palm Harbor, Fla.
Justin Hromek Towanda, Kan.
Jason Hurd Titusville, Fla.
Jeong Hwa
Steve Jaros Yorkville, Ill.
Lee Johnson Bloomington, Ind.
Rudy Kasimakis Tupelo, Miss.
Neil Kassel Beavercreek, Ohio
Doug Kent Newark, N.Y.
Young Kim
Craig Kisro Granada Hills, Calif.
Paul Koehler Stuart, Fla.
Mika Koivuniemi Hartland, Mich.
Matthew Kordich Saugerties, N.Y.
Leon Lamm Charlotte, N.C.
Stephen LaRosa Philadelphia
Jeff Leaphart Columbia, S.C.
Bob Learn Jr Erie, Pa.
Brian LeClair Athens, N.Y.
Jim Lewis Waldorf, Md.
Richard Libertino Chincoteague, Va.
Jeff Lizzi Sandusky, Ohio
Michael Luft Bay City, Mich.
John May Lincolnton, N.C.
John Mazza
Eugene McCune Munster, Ind.
Kelly McNeal Ft. Washington, Md.
RD Miller JR Westville, Ill.
Mike Miller Rio Rancho, N.M.
Kevin Mitchell Tulsa, Okla.
Amleto Monacelli Venezuela
Mark Mosayebi Charlotte, N.C.
Curtis Odom Coldwater, Mich.
Randy Pedersen Clermont, Fla.
Scottie Peek Fountain Inn, S.C.
Kurt Pilon Warren, Mich.
Sean Quinn Holland, Mich.
Tony Reyes San Bruno, Calif.
Mark Roth Clearwater, Fla.
Gilbert Salang Virginia Beach, Va.
Russell Sawyers
Joe Scarborough
Ernie Schlegel Vancouver, Wash.
Ryan Shafer Horseheads, N.Y.
Ken Simard Greenville, S.C.
Bryon Smith Roseburg, Ore.
Robert Smith Captain Cook, Hawaii
Rick Steelsmith Wichita, Kan.
Jon Stites Cary, N.C.
Harry Sullins Chesterfield Township, Mich.
Sean Swanson Springfield, Mo.
Ray Szajko South Bend, Ind.
Greg Thomas Libby, Mont.
David Traber Hebron, Ill.
Glen Tribble Norfolk, Va.
Guppy Troup Taylorsville, N.C.
Michael Tryniski Fulton, N.Y.
Lee Vanderhoef Greenville, S.C.
Bob Vespi
Brian Voss Alpharetta, Ga.
Lonnie Waliczek Wichita, Kan.
Wayne Webb Sacramento, Calif.
Pete Weber St. Ann, Mo.
Mark Williams Beaumont, Texas
Walter Ray Williams Jr Ocala, Fla.
RJ Williams
Steve Wilson Lake Worth, Fla.
Danny Wiseman Baltimore
Dave Wodka Las Vegas
Richard Wolfe Vienna, Va.
Darren Wong Cotati, Calif.
Jeff Zaffino Warren, Pa.
Brian Ziesig Levittown, N.Y.

Rosters last updated: 11/1/2004 8:57:08 PM