National Finance Championship Roster

Tournament Details

Entries: 114
Name Home Town Squad 1st Pro-Am 2nd Pro-Am
Todd Allred Virginia Beach, Va.
Dave Arnold Dublin, Calif
Mike Aulby Indianapolis
Tom Baker King, N.C.
Joe Barket Morro Bay, Calif.
Chris Barnes
Chris Barnes Flower Mound, Texas
John Bauerle Jr
Len Blakey
Parker Bohn III Jackson, N.J.
Roger Bowker Ocala, Fla.
Carlos Bran Guatamala
George Branham III Indianapolis
Joseph Caiazza North Port, Fla.
Kelly Coffman Irvine, Calif.
Jason Couch Clermont, Fla.
Tim Criss Bel Air, Md.
Jerry Czzowitz Great Mills, Md.
Vinny D'Ambrosio III Staten Island, N.Y.
Tommy Delutz Jr Flushing, N.Y.
Dave D'Entremont Middleburg Heights, Ohio
Norm Duke Clermont, Fla.
Mike Edwards Tulsa, Okla.
George Ensor Virginia Beach, Va.
Gary Faulkner Norfolk, VA
Joseph Firpo Tucker, Ga.
Jim Foley Pikeville, N.C.
Eric Forkel Las Vegas
Gregory French Virginia Beach, Va.
David Fuellhart Sr
John Gant Elkhorn, Neb.
Bryan Goebel Shawnee, Kan.
Warren Guernsey Schoharie, N.Y.
L Hagen
Bobby Hall II Landover, Md.
Chris Hans Blacksburg, Va.
Chris Hayden Orlando, Fla.
Patrick Healey Jr Flower Mound, Texas.
Brian Himmler Cincinnati
Thomas Holmes Virginia Beach, Va.
Richard Holmes Luray, Va.
Dennis Horan Jr Temecula, Calif.
Steve Hoskins Palm Harbor, Fla.
Justin Hromek Towanda, Kan.
Dennis Jacques
Steve Jaros Yorkville, Ill.
Lee Johnson Bloomington, Ind.
Rudy Kasimakis Tupelo, Miss.
Mark Kelly
Doug Kent Newark, N.Y.
Paul Koehler Stuart, Fla.
Matthew Kordich Saugerties, N.Y.
Leon Lamm Charlotte, N.C.
Jeff Leaphart Columbia, S.C.
Bob Learn Jr Erie, Pa.
Brian LeClair Athens, N.Y.
Richard Libertino Chincoteague, Va.
Jeff Lizzi Sandusky, Ohio
Michael Luft Bay City, Mich.
John Mazza
Eugene McCune Munster, Ind.
Chris McGee Townvilel, S.C.
Kevin McGerr
RD Miller JR Westville, Ill.
Mike Miller Rio Rancho, N.M.
Rohn Morton Vancouver, Wash.
Steve Mosher JR Cushing, Okla.
Billy Myers Jr
Curtis Odom Coldwater, Mich.
David Ozio Beaumont, Texas
Randy Pedersen Clermont, Fla.
John Petraglia Manalapan, N.J.
Kurt Pilon Warren, Mich.
Sean Quinn Holland, Mich.
Karl Ramonas Waukesha, Wis.
Mark Roth Clearwater, Fla.
Gilbert Salang Virginia Beach, Va.
Ernie Schlegel Vancouver, Wash.
Ryan Shafer Horseheads, N.Y.
Bryon Smith Roseburg, Ore.
Robert Smith Captain Cook, Hawaii
Butch Soper
Jess Stayrook San Diego
Rick Steelsmith Wichita, Kan.
Greg Strubel
Harry Sullins Chesterfield Township, Mich.
Sean Swanson Springfield, Mo.
Don Sylvia Discovery Bay, Calif.
Norman Titus Sebring, Fla.
David Traber Hebron, Ill.
Glen Tribble Norfolk, Va.
Guppy Troup Taylorsville, N.C.
George Trout
Michael Tryniski Fulton, N.Y.
Lee Vanderhoef Greenville, S.C.
Brian Voss Alpharetta, Ga.
Lonnie Waliczek Wichita, Kan.
James Wallace Hicksville, N.Y.
Ricky Ward N. Fort Myers, Fla.
Chris Warren Grants Pass, Ore
Robert Way Sanford, N.C.
Wayne Webb Sacramento, Calif.
Pete Weber St. Ann, Mo.
Mitch Weinberg
Mark Williams Beaumont, Texas
Walter Ray Williams Jr Ocala, Fla.
Steve Wilson Lake Worth, Fla.
Danny Wiseman Baltimore
Dave Wodka Las Vegas
Richard Wolfe Vienna, Va.
Darren Wong Cotati, Calif.
Yeo Yoon
Jeff Zaffino Warren, Pa.
Brian Ziesig Levittown, N.Y.

Rosters last updated: 11/1/2004 8:49:10 PM